Porady przeprowadzkowe - Taxi Bagażowe

 

Przeprowadzki na Śląsku - dostępne samochody

Samochód typu bagażówka (ok.12m3) i nieco większy kontener (20m3 ) można zamówić z wyprzedzeniem 1 dnia w Rybniku oraz na terenie całego Śląska. Duży samochód typu meblowóz (36-40m3) zamawiać należy z 3-5-dniowym wyprzedzeniem. Zapewniamy również dowolną ekipę przeprowadzkową do załadunku i rozładunku. Przewozimy meble, kartony, towary, sprzęt AGD i palety z ładunkiem. Przywozimy meble i sprzęt ze sklepu do domu i w razie potrzeby wywozimy też stare sprzęty do utylizacji.

      

 

Godziny otwarcia centrali: Poniedziałek - piątek: 8.00-19.00, w sobotę: 9.00-16.00.

 

Przygotowanie przeprowadzki 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - możemy doradzić w jaki sposób przygotować się do bezstresowej przeprowadzki. Przewiezienie kilku rzeczy można załatwić bez planowania, od ręki.

Jeśli przewożą Państwo wyposażenie dużego pokoju, kawalerki czy większego mieszkania, trzeba wcześniej się przygotować, czyli:

- spakować rzeczy do kartonów i worków - awaryjnie nasza ekipa ma przy sobie kilka kartonów, z których można skorzystać, jeżeli potrzebują Państwo więcej kartonów, można zamówić je wcześniej.

- rozkręcić meble, których nie da się wynieść z mieszkania lub domu w całości.

- zdemontować zabudowy stałe, meble i sprzęty kuchenne, przygotowując je do wyniesienia.

- odłączyć pralkę, zmywarkę i inne sprzęty od instalacji wodnej, zdemontować lampy i żyrandole.

Kiedy zamawiasz Taxi Bagażowe z ekipą przeprowadzkową, wszystkie powyższe przygotowania możemy wykonać dla Ciebie - nasza ekipa na miejscu może spakować rzeczy i zdemontować oraz zmontować meble w miejscu docelowym.

 

KARTONY

kartonyZawsze mamy pod ręką kilka kartonów (5-6 sztuk), z których można skorzystać - jeśli potrzebują Państwo większej ilości kartonów, można zamówić je wcześniej za dodatkową opłatą. Nasze auta wyposażone są w materiały do zabezpieczenia większych mebli - folię stretchową, koce, gąbkę i pasy do przypięcia rzeczy w samochodzie, tak aby Państwa przeprowadzka przebiegła sprawnie i bezszkodowo.

                                                                                                                                     

 

 

Ubezpieczenie transportu

Każdy kierowca posiada ubezpieczenie OC przewoźnika lub osobiście odpowiada za powierzone mu rzeczy.

 

Gdzie znajdziesz Taxi Bagażowe?

Jeździmy na terenie Śląska i całego kraju - oferujemy przeprowadzki i transport długodystansowy, międzymiastowy i zagraniczny. Nasze oddziały: Śląsk, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Białystok, Szczecin, Wrocław i Łódź.

 

Zapraszamy do kontaktu:  733 492 899  lub  795 802 311

Godziny otwarcia centrali: Poniedziałek - piątek: 8.00-19.00, w sobotę: 9.00-16.00.

Zespół Taxi Bagażówka

 

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki © 2014 | Szablon: W3L | Wykonanie: pozycjonowanie